Atsižvelgiant į asociacijos prašymą Pacientų sergančių onkologinėmis ligomis asociacijos (POLA) valdybos 2017 m. spalio 17 d. posėdžio metu buvo nuspręsta priimti asociaciją į POLA narius.

POLA – tai skėtinė nevyriausybinė organizacija, šiuo metu vienijanti 24 onkologinėje srityje veikiančias organizacijas, dalis jų – onkologinių pacientų draugijos, kitos – pagalbą vėžiu sergantiesiems teikiančios organizacijos. POLA misija – dėti visas įmanomas pastangas siekiant pagerinti onkologinių pacientų ir jų artimųjų gyvenimo kokybę.

Tapę POLA nariais turime galimybę:

-Dalyvauti sprendžiant aktualius klausimus ir problemas onkologijos srityje.

-Daryti įtaką įstatymų leidybos procesui onkologijos srityje. Pavyzdžiui, POLA nariai aktyviai dalyvauja pasitarimuose Sveikatos apsaugos ministerijoje ir LR Seime.

-Bendradarbiauti ir konsultuotis su Asociacijos nariais, sprendžiant įstaigai aktualius klausimus.

-Užmegzti kontaktus su kitomis onkologijos srityje veikiančiomis organizacijomis bei užsienio organizacijomis, pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje veikiančia nevyriausybine organizacija Macmillan Cancer Support, Šiaurės Airijos organizacija Cancer Choices bei labdaros fondu The Tiltas Trust.

-Dalyvauti POLA organizuojamuose renginiuose ir projektuose. Pavyzdžiui, POLA nariai dalyvavo European Cancer Patient Coalition konferencijoje (2012 m. birželis, Italija). Gautas finansavimas POLA parengtiems projektams iš Jungtinės Karalystės ambasados.

-Naudotis POLA kortele, kuri suteikia galimybę pasinaudoti POLA partnerių teikiamomis nuolaidomis ir dalyvauti POLA vykdomose lojalumo programose. Daugiau apie POLA kortelę.

-Būti labiau matomiems ir žinomiems tiek vietiniu, tiek tarptautiniu lygiu.

-Ne tik tiesiogiai prisidėti prie bendro tikslo – gerinti onkologinių pacientų ir jų artimųjų gyvenimo kokybę– bet ir sėkmingai save realizuoti.

-Bendrauti ne tik dalykiniais klausimais, bet ir pažinti vienas kitą, leisti kartu laisvalaikį renginiuose (konferencijos, seminarai, mokymai ir pan.). 2013 m. atlikta POLA narių apklausa parodė, kad 91% narių yra patenkinti bendravimu su kitais POLA nariais.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *