Pradedamas įgyvendinti projektas „Kartu (nu)galime daugiau“

Pasaulį ištikusi pandemija išryškino skaitmeninių įgūdžių trukūmą tarp hipofizės ligomis sergančiųjų asociacijos  narių, kurie tapo kliūtimi komunikuoti nuotoliniu būdu ir išryškino emocinio palaikymo ir tarpusavio bendravimo poreikį. Todėl siekiant pagerinti asociacijos narių tarpusavio komunikaciją inicijuotas projektas „Kartu (nu)galime daugiau“.

Jo metu numatyta sustiprinti narių tarpusavio ryšius, pasitelkiant komandos formavimo technikas, ugdyti efektyviam bendravimui reikalingas kompetencijas ir supažindinti narius su skaitmeninių įrankių galimybėmis asociacijos narių vidinei komunikacijai ir tarpusavio palaikymui. Tikslinė auditorija – Asociacijos nariai (sergantieji hipofizės ligomis, jų šeimų nariai) ir savanoriai. Projektas finansuojamas rėmėjų lėšomis ir dalyvių asmeniniu indėliu.

„Džiaugiamės, jog projektui paramą skyrė IPSEN PHARMA kompanija, kuri prisideda prie asociacijos veiklos rėmimo jau ne pirmus metus, mes vertiname ilgalaikes partnerystes ir džiaugiames skirta parama šiuo metu labai reikalingai veiklai“, – sako Asociacijos vadovė D.Puchova -Ledniovė

Projekte numatyti 4  etapai. Pirmiausias socialinių ir skaitmeninių poreikių tyrimas, kuris jau  atliktas 2020 m. gruodžio mėnesį. Jo metu asociacijos nariai buvo kviečiami užpildyti anketą apie poreikius, galimybes  ir lūkesčius asociacijos veiklai. Pavasarį remiantis atliktos apklausos  surinktais duomenimis rengiamas mokymų planas, pagal kurį yra numatyti mokymai nariams ir jų šeimų nariams. Trečiasis etapas – dalyvių registaciją. Paskutiniame projekto vykdymo etape, jei epidemiologinė situacija leis, birželio mėnesį yra numatyti mokymai asociacijos nariams.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *