Retų ligų dieną kviečiame minėti solo žygyje „Žingsniais palaikau LHPA“

Paskutinę vasario dieną minima Tarptautinė retų ligų diena, kuri pirmą kartą buvo paminėta 2008 metų vasario 29 d., t. y. „retą dieną“, kuri pasitaiko tik vieną kartą per ketverius metus. Tarptautinės retų ligų dienos tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į tikrąjį šių ligų mastą, telkti ir palaikyti retomis ligomis sergančiųjų bendruomenę visame pasaulyje.

Lietuvos hipofizės pacientų asociacija (LHPA) kviečia minėti Tarptautinę retų ligų dieną ir palaikyti sergančius retomis ligomis prisijungiant prie žygio „Žingsniais palaikau LHPA“.

Kaip dalyvauti?

Tai visai paprasta: Žingsniais palaikyti LHPA galite nuo vasario 22 d. iki vasario 28 d., tad patys pasirinkite ar tam skirsite vieną ar kelias dienas. O gal žingsniuosite kasdien?

Šiuo sudėtingu laikotarpiu, kai gyvename karantino sąlygomis ir masiniai renginiai negali būti organizuojami, asociacija taip pat ragina nesibūriuoti ir kviečia žingsniuoti kiekvienam atskirai, bet turint bendrą tikslą, o po žygio „atsižymėti“ LHPA facebook paskyroje žygio skelbimo įrašo komentarų skiltyje ir nurodykite nueitą atstumą (galite pridėti ir foto iš žygio), arba savo facebook paskyroje įkelkite foto iš žygio, nurodykite nueitą atstumą, o savo įrašą pažymėkite grotažyme #RetuLiguDiena2021     #ZingsniaisPalaikauLHPA   #LHPA

Kviečiame prisijungti prie žygio ir savo žingniais palaikyti sergančiuosius retomis ligomis. Juk vaikščiojimas yra puikus būdas sveikatai palaikyti, o vaikščioti turint kilnų tikslą kur kas smagiau.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *