Kaip pagerinti komunikaciją tarp gydytojo ir paciento?

Spalio 20 d. (penktadienį) Konferencijų salėje (Seimo III r.) vyko Sveikatos reikalų komiteto kartu su Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) organizuojama konferencija „Kaip pagerinti komunikaciją tarp gydytojo ir paciento?“

Konferencijoje sveikinimo žodį tarė sveikatos reikalų ministras prof. Aurelijus Veryga ir Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė dr. Agnė Širinskienė. Tarptautinėje konferencijoje dalyvavo ir žinių sėmėsi asociacijos pirmininkė Danutė Puchova-Ledniovė. Pranešimus apie komunikacijos tarp gydytojo ir paciento svarbą, pacientų lūkesčius ir geruosius ES psichosocialinės onkologijos sistemos pavyzdžius skaitė Lietuvos ir užsienio šalių kviestiniai svečiai. Renginio dalyviai buvo kviečiami diskutuoti su pranešėjais dėl tolesnių žingsnių gerinant komunikaciją tarp gydytojo ir paciento.

Renginio tema ypatingai aktuali, o skirtingus jos aspektus nagrinėjo aštuoni ypatingai įdomūs pranešėjai – savo srities ekspertai:šį pavasarį Lietuvoje viešėjęs Kembridžo profesorius, onkologas, rašytojas Robert. J. Thomas; gydymo įstaigų valdymo konsultantė Kerry Halferty Hardy, visuomenininkas, Trustedoctors įkūrėjas Lukasz Rzeczkowski, Jaunųjų gydytojų asociacija valdybos narys Aurimas Pečkauskas, POLA Kartu sveikti lengviau viceprezidentas Gediminas Žižys, LSMU Kauno klinikos generalinis direktorius prof. Renaldas Jurkevičius, Nacionalinis Vėžio Institutas direktorius prof. Feliksas Jankevičius, Ligos paliestųjų psichologinės pagalbos centras psichologė Jolanta Žilinskienė.

Konferencijos įrašą galite peržiūrėti čia 

 

 

 

 

 

 

3 Comments

  1. Protinga nuomone. Ir gerai issiaiskinta. Ko daugiau reikalauti?

  2. Kietai! Labai gerai parasyta, Aciu:)

  3. Labai idomu buvo skaityti!

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *