Metinėje konferencijoje pasidžiaugta nuveiktais darbais ir laimėjimais

Aromegalija ir kitomis hipofizės ligomis sergančiuosius vienijanti asociacija lapkričio pabaigoje sukvietė savo narius, jų šeimos narius, gydytojus, savanorius ir draugus į metinę konferenciją „Mūsų nedaug, bet mes esame“.

Asociacijos pirmininkė Danutė Puchova-Ledniovė prisipažįsta, Jog ruošdamasi konferencijai nemažai jaudinosi. „Man tai buvo labai svarbus ir atsakingas renginys. Per šiuos metus įgyvendinome kelis svarbius tikslus: spalio mėnesį tapome Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) nariais, pirmą kartą dalyvavome projektų konkurse „iniciatyvos Kaunui“. Šio projekto metu sukūrėme internetinę platformą, kuri mums padės viešinti organizacijos veiklas, skleisti visuomenei informaciją apie mus ir ligą. Tokiu būdu padedant kitiems ją greičiau atpažinti“, – pasakoja  D. Puchova-Ledniovė.

Konferencijos dalyviai labai įdėmiai klausėsi įkvepiančios POLA viceprezidento G. Žižio kalbos. Labai daug klausimų susilaukė gydytojas endokrinologas Robertas Knispelis. Bendravimo akademijos lektorė Birutė Velykienė susirinkusiuosius įkvėpė pozityvumui, o psichologė Lina Lašaitė praktiškai parodė kaip atsikratyti įtampos.

  D. Puchova-Ledniovė džiaugiasi, jog į renginį Kaune susirinko nariai iš įvairiausių Lietuvos kampelių, ne tik iš Kauno, bet ir Panevėžio, Pasvalio, Alytaus, Biržų ir Šiaulių rajono. O skubančius namo autobusu, pabūti dar šiek tiek kartu sulaikė pakeliui važiuojantys bendražygiai, pasisiūlę pavežti automobiliu. „Aš buvau dar kartelį sužavėta tuo, ką duoda asociacija, kaip mes tampame vienas kitam artimesni gerais savo poelgiais. Prie arbatos puodelio turėjome galimybę būti dar artimesni ir aptarti mums visiems rūpimus klausimus. Gera būti kartu.“, – sakė D. Puchova-Ledniovė.

Ji džiaugiasi, kad per šiuos metus asociacija aplink save subūrė didelį būrį žmonių, prisidėjusių ir prisidedančių prie projekto sėkmės ir AUŠVIO tikslų. „Dėkoju Milenai Puchovai už didelį darbą rengiant ir kuruojant projektą, Tomai Grabauskaitei – už gražiuosius maketus viešinant projektą ir jo idėjas. Ramutei Lukošienei ir Ramutei Tartelienei už kūrybą ir pagalbą, Almai ir Artūrui Braziams, kurie rūpinosi svečių vaišėmis.

Visos asociacijos vardu pirmininkė dėkoja visiems lektoriams be kurių ši konferencija nebūtų tokia puiki, Korporacijos TIENS 322 agentūrai – už padėkos dovanėles kalbėtojams, ir žinoma, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Endokrinologijos skyriaus kolektyvui ir Rasai Verkauskienei už suteiktas patalpas susiburti ir kartu pabūti, bei daugeliui kitų gerų žmonių ir savanorių, kurie įdeda svarų indėlį į asociacijos veiklą.

„Kiekvienas jūsų darbas mums labai svarbus“.

 

 Projektą „Mūsų nedaug, bet mes esame – akomegalija ir kitų retų hipofizės ligų informacinės platformos kūrimas“ finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“. Planuojama, kad internetinė svetainė lankytojams bus pristatyta iki šių metų pabaigos.

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *