Paminėta akromegalijos supratingumo diena – dėmesys skirtas bendravimui

Birželio 12 d. Asociacijos nariai pagaliau galėjo susirinkti į „gyvą“ susitikimą- vyko akromegalijos supratingumo dienos minėjimas.

Susitikimo akcentas – bendravimas. „Bendravimo akademijos“ įkūrėja ir lektorė Birutė Velykienė skaitė pranešimą tema: „Bendrauti – gauti – dalintis”, kuriame akcentavo bendaravimo svarbą.

Antroji pranešėja – Lidija Laurinčiukienė  –  „Psichologinis imunitetas ne tik sergančiam” taip pat daug dėmesio skyrė bendravimui su savimi ir su aplinkiniais.

O po pranšimų renginio svečiai visi kartu toliau galėjo neformaliai bendrauti ir dalintis įsūdžiais.

Tiesa,  akromefgalijos žinomumui didinti asociacijos nariai ir visi palaikantys buvo kviečiame jungis į „Rankų bangą“ ir socialiniuose tinkluos dalintis informaciniu įrašu prisidedant prie Akromegalijos žinomumo su grotažyme #AšŽinauKasYraAkromegalija.

Tarptautinė Akromegalijos diena minima lapkričio 1  d. Tačiau Jau ketveri metai, kaip Asociacijos nariai nutarė šią dieną minėti ir švęsti birželio mėn. viduryje.

Renginio rėmėjai: IPSEN Biopharma SAS, Bendravimo akademija, Vilniaus Technologijų Mokymo Centras, Didelis Aiū jiems ,kad renginys galėjo įvykti.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *